Timp de 17 ani am crescut și ne-am dezvoltat alături de generațiile grădiniței Kids Club, am descoperit împreună jocurile și farmecul copilăriei, am contribuit la formarea personalității multor școlari sau studenți de astăzi.

La Școala Kids Club copiii

• vor găsi un mediu securizant, bine organizat (din punct de vedere igienico – sanitar și alimentar), în care actul instructiv-educativ va contribui la formarea viitorilor leaderi ai societății, capabili să se adapteze într-o lume în continuă schimbare.

La Școala Kids Club fiecare copil

• se simte în siguranță, respectat și valorizat;
  • studiază limba engleză, limba germană sau limba franceză;
  • participă la cluburi de matematică, lectură, sport și dezvoltare personală și învață prin descoperire.

Am învățat de-a lungul timpului să punem accent pe faptul că fiecare copil este unic și minunat, iar a educa un copil este o bucurie și o provocare pentru fiecare dintre noi: cadre didactice și părinți.

Activități la „clasa pregătitoare”

Pentru alte informații nu ezitați să ne contactați:
Telefon: 0728.200.900
maria@kidsclub.ro